تماس با ما
می 2, 2018

درباره ما

 

شرکت پرتو روغن خاورمیانه به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کننده روانکارها در ایران توانسته است با بهره گیری از نیروهای متخصص خود آخرین محصولات کمپانی های بزرگ و معتبر جهان و ایران را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار دهد.

مهمترین فعالیت این شرکت عرضه انواع روغن های دنده صنعتی ،روغن هیدرولیک ،روغن کمپرسور هوا ،روغن کمپرسور گاز ،روغن کمپرسور سرمایشی ، پمپ های وکیوم ،مته های بادی ،روغن ترانسفورماتور، روغن انتقال حرارت،روغن ژنراتور گازسوز ثابت، روغن های توربین،روغن زنجیر، روغن ماشین ابزار، سیالات فلزکاری, روغن برش، روغن های عملیات حرارتی، روغن سیلندر بخار، روغن های محافظ و ضد خوردگی، روغن های نساجی، روغن چند منظوره ماشین آلات کشاورزی،  روغن های دیزلی، گریس صنعتی، گریس های تخصصی و فوق تخصصی، خنک کننده ها و پاک کننده ها در سراسر کشور می باشد.

خدمات و توانمندی های این شرکت به شرح زیر است:

  • نمایندگی رسمی فروش و رتبه برتر شرکت های نفت بهران ، نفت پارس و به توتال
  • تامین کننده محصولات شرکت های Mobil, Nynas,Fuchs,Shell,Total,Bp,SKF,kluber,Molykote,Esso,Castrol
  • شرکت پرتو روغن خاورمیانه با استفاده از تجارب متخصصین روغن در شعب این شرکت در هلند و عمان درحال فعالیت می باشد. لازم به ذکر است این شرکت با دسترسی مستقیم به بندر روتردام که خود یک مزیت بزرگ برای انجام فعالیتهای بازرگانی سوخت و انتقال روغن می باشد ، یک راه حل قابل اعتماد برای تامین برندهای اصلی در برابر برندهای روغن موتور مطرح جهانی که مورد تقلب قرار می گیرند محسوب می شود.
  • با توجه به افزایش روانکارهای تقلبی موجود در بازار و بروز مشکلات جبران ناپذبر ناشی از به کار بردن روانکارهای غیر اصلی در ماشین آلات و در دستگاها کلیه اقلام تولید داخلی به صورت حواله از محل پالایشگاه بارگیری می شوند و در مورد اقلام وارداتی کلیه محصولات به همراه Certificate Of Analysis و Test Report بوده و در صورت نیاز قبل از ارسال کالا قابل تایید شدن در بهترین آزمایشگاهای کشور نیز می باشد.

امید است این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مسئول و همچنین داشتن مدیرانی با اهداف بلند مدت ، خدمات تخصصی خود را در راستای پیشرفت و ارزش آفرینی روز افزون صنایع گسترش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *